Poznaj naszych klientów

Dzięki bliskiej współpracy z TerneraSayaguesa udało nam się zbudować unikalny na rynku hiszpańskim system - stronę sprzedającą cielęcinę otrzymywaną z wyjątkowej rasy sayaguesa.

Zaawansowany projekt sklepu online ze specjalnie opracowanym modułem do sprzedaży wyjątkowej cielęciny w trybie rezerwacji online. Stale uaktualniamy ich stronę i dbamy o różne szczegóły, tak aby ich sklep online był zawsze na czasie i gwarantował bezpieczne zakupy. Projekt ten obejmował również nasze usługi fotograficzne oraz tłumaczenia ustne i pisemne.

"Praca z ekipą Red Marlin to była przyjemność... i ogromna ulga. Pomogli mi w wielu kwestiach, o których początkowo nie miałem żadnego pojęcia. Wiem, że mogę na nich liczyć i zadawać im pytania za każdym razem, gdy mam jakiś problem. " Julio - właściciel TerneraSayaguesa

Pomogliśmy firmie Centra - jednej z bardziej znanych sieci supermarketów w Irlandii - stworzyć platformę e-learningową oraz specjalną platformę do rekrutacji pracowników.

Teraz zaś dbamy o ich bieżące aktualizacje. Ostatnio dodaliśmy do ich systemu rekrutacyjnego formularz, który pomaga im w znalezieniu nowych pracowników w bardziej efektywny sposób.

Uczestniczenie w ich rozwoju to dla nas ogromna satysfakcja i bardzo nas cieszy ich zaufanie oraz to, że proszą nas o radę zawsze, gdy jej potrzebują.

Canguritos to fantastyczna mała firma rodzinna ze wspaniałymi ludźmi za kulisami. Założyli jeden z pierwszych hiszpańskich sklepów internetowych z chustami, nosidłami i innymi akcesoriami dla dzieci.

To dla nas duża radość, że mogliśmy im pomóc dokonać niezbędnych zmian, aby ich strona była przyjazna komórkom i dobrze się wyświetlała w różnego rodzaju urządzeniach mobilnych. Wiemy, że ich klienci są wdzięczni za te zmiany.

Działamy w bliskiej współpracy z Canguritos, dbając o ciągłe usprawnianie ich sklepu internetowego, i chętnie odpowiadamy na ich wszystkie e-maile. Sprawna komunikacja umożliwia nam wprowadzenie regularnych aktualizacji.

Silver - szwajcarski sklep internetowy z szeroką ofertą wysokiej jakości importowanej biżuterii ze srebra i stali nierdzewnej.

Nawiązali z nami współpracę kilka lat temu, gdy przygotowywali się do rozpoczęcia swojej działalności. Zaprojektowaliśmy ich stronę internetową dbając o różne innowacyjne funkcje, takie jak zaawansowany filtr pozwalający wygodnie przeglądać produkty. Od tamtej pory przeprowadzamy dla firmy SILVER regularne aktualizacje ich strony.

Obecnie SILVER jest w fazie przebudowy, aby spełniać aktualne standardy i najnowsze potrzeby użytkowników Internetu. Mamy nadzieję, że ich firma będzie się dalej rozwijać i z przyjemnością będziemy służyć im pomocą na każdym etapie ich rozwoju.

¿Quieres trabajar con nosotros y recibir una página que crecerá junto con tu negocio?

Haz click abajo y contacta con nosotros